PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka długofalowa Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
AKTUALNOŚCI
Informacje
Wydarzenia centralne
Wydarzenia regionalne
Multimedia
Powiększ tekst
AKTUALNOŚCI Wydarzenia regionalne Teatr Powszechny dla seniorów
2016-01-07
Teatr Powszechny dla seniorów

Teatr Powszechny zaprasza na Podwieczorek dla seniorów, który odbędzie się już 7 stycznia (czwartek), o godz. 16:00 w kawiarni Stół Powszechny (Teatr Powszechny w Warszawie, obok wejścia głównego). Teatr Powszechny w Warszawie, wyróżniony niedawno certyfikatem Miejsce Przyjazne Seniorom, stara się organizować swoje działania w ramach szerokiego dialogu społecznego.
Podwieczorek dla seniorów planowany jest jako swobodne spotkanie, podczas którego - przy smacznym poczęstunku - porozmawiamy o planach artystycznych na nowy sezon. Chodzi o działania skierowane do seniorów, a także te bezpośrednio włączające ich do udziału (takie jak: Dni Seniora w Teatrze Powszechnym, warsztaty seniorskie oraz spektakl teatralny tworzony przez seniorów w Stole Powszechnym). Chcemy zaczerpnąć opinii seniorów, zapytać o ich potrzeby, pomysły i ocenę dotychczasowych działań. Podczas podwieczorku przewidziana jest rozmowa z koordynatorkami grupy Strefa Wolnosłowa, prowadzącej Stołu Powszechnego oraz dyrekcją Teatru Powszechnego w Warszawie.

Po podwieczorku, o godzinie 18:00, rozpocznie się spektakl „Fantazy” w reż. Michała Zadary. 7 i 8 stycznia to Dni Seniora, a więc dla osób powyżej 60. roku życia bilety na nasze spektakle w te dni („Fantazy” i „Dziewczyny do wzięcia”) w cenie jedynie 20zł.

 

więcej informacji na stronie: http://www.powszechny.com/znizki-dla-seniorow-nowa.html 

więcej w kategorii: aktualności

Wykonanie i realizacja: Hostlab