PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka społeczna
wobec osób starszych 2030
Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
AKTUALNOŚCI
Informacje
Wydarzenia centralne
Wydarzenia regionalne
Multimedia
Powiększ tekst
AKTUALNOŚCI Informacje Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
2017-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie!

Z ogromną przyjemnością, z okazji Waszego Święta, składam Wam najserdeczniejsze powinszowania, wśród których na pierwszym miejscu znajdują się życzenia długich i szczęśliwych lat spędzonych razem z wnukami.

W Polsce jesteście czymś więcej, niż częścią rodziną. Jesteście Instytucją. Pogotowiem. Powiernikami. Często Ostatnią Deską Ratunku.

Nie do przecenia jest pomoc, jakiej Babcie i Dziadkowie udzielają Rodzicom, tak często zabieganym między pracą, obowiązkami domowymi i zadaniami wychowawczymi. To oni najczęściej mają czas dla wnuków.

Ale dają im też coś znacznie więcej. Prawdziwe ciepło. Spokój, mądrość oraz wyrozumiałość biorące się z doświadczenia. Zabierają w świat baśni i marzeń, ale także są łącznikiem między pokoleniami. Żywą historią.

Życzę zatem wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, aby mogli cieszyć się pogodną i radosną jesienią życia. Jeśli czują się na siłach, niech kontynuują pracę zawodową, ucząc młodych. Życzę, by znaleźli czas na realizowanie własnych pasji i zainteresowań. By czuli się potrzebni, by jak najdłużej mogli cieszyć się bezinteresowną miłością wnuków.

Elżbieta Rafalska

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

więcej w kategorii: aktualności catalogue of good practices news

Wykonanie i realizacja: Hostlab