PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka społeczna
wobec osób starszych 2030
Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
AKTUALNOŚCI
Informacje
Wydarzenia centralne
Wydarzenia regionalne
Multimedia
Powiększ tekst
AKTUALNOŚCI
2020-09-14

Pierwsze spotkania po otwarciu Dziennego Domu "Senior+" w Ożarowie, rozpoczęły się od pogadanek z pielęgniarką i lekarzem, które dotyczyły koronawirusa, aktualnych problemów związanych z pandemią. Dzięki temu, seniorowie każdego dnia pamiętają o stosowaniu się do wytycznych i rekomendacji. Zapraszamy do zapoznania się z działaniami ożarowskiego dziennego domu.

2020-09-14

Seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" w Lądku-Zdroju w czasie epidemii koronawirusa zajmowali się m.in. sadzeniem kwiatów. Ciekawym pomysłem była akcja nasadzeń kwiatowych w tzw. „byle czym”, np. w starym bucie, garnku, konewce, pojemniku po jajkach. 

2020-09-11

Klub Senior+ z Piekoszowa prezentuje zajęcia alternatywne, których celem było wspieranie uczestników programu w miejscu ich zamieszkania.

2020-09-11

„ Światem rządzi dziś pandemia! - w nas Seniorach strachu nie ma.

 My się w Klubie spotykamy i wirusom się nie damy!” 

Rymowanką Seniorów z Klubu "Senior+" w Szczecinie zapraszamy do zapoznania się z działaniami placówki.

2020-09-10

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zdalnych zajęć dla seniorów organizowanych w Dziennym Domu "Senior-Wigor" w Mysłowicach.

2020-09-10

"W momencie zawieszenia działalności DD „Senior+” stworzony został plan stałego kontaktu z Seniorami, nie zrezygnowaliśmy z zajęć, pomocy socjalnej, jak i akcji charytatywnych, wprowadzone i zostały nowe rozwiązania w związku z zaistniałą sytuacją." - Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej w Gminie Wiązowna. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami na realizację zadań dla seniorów.

2020-09-09

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami realizowanymi przez Dzienny Dom Senior+ w Chorzowie podczas epidemii koronawirusa.

2020-09-09

Kolejną dobrą praktyką w działaniach senioralnych będzie Dzienny Dom "Senior-WIGOR" w Zbąszyniu. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi działaniami seniorów i pracowników placówki.

2020-09-08

W celu zapewnienia bezpiecznych warunków i podtrzymywania aktywności w Dziennych Domach Senior+ oraz Klubach Senior+, zebraliśmy dla Państwa dobre praktyki z Domów i Klubów - ze wszystkich regionów Polski. Przez kilka następnych dni, w naszym cyklu "Senior+ kontra koronawirus", będziemy Państwu pokazywać, jak sobie poradzić z realizacją zadań w okresie epidemii.

Dzisiaj prezentujemy Dzienny Dom Senior-WIGOR w Łodzi oraz Dzienny Dom Senior+ w Czersku (woj. pomorskie).

Na zdjęciu seniorzy z Dziennego Domu Senior-WIGOR w Łodzi.

2020-08-27

Program publicystyczny o bieżących kwestiach społecznych i gospodarczych dotyczących problemów polskich seniorów: m.in. o zdrowiu, przyszłości, pieniądzach, sporcie i edukacji.

więcej w kategorii: aktualności Program Senior+

Wykonanie i realizacja: Hostlab