PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka długofalowa Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR
O kampanii
Wybór bezpiecznej placówki całodobowego pobytu
Filmy informacyjne
Multimedia
Powiększ tekst
BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR
2017-06-08

W ramach współpracy w realizacji kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" MRPiPS wraz z TVP S.A. zrealizowany został materiał w programie "Dzień dobry Polsko!" pt. Przejście na emeryturę – wybór, nie obowiązek. W Programie uczestniczyła Pani Elżbieta Bojanowska – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Tadeusz Majchrowicz – zastępca przewodniczącego NSZZ „Solidarność“.

2017-05-11

W ramach współpracy w realizacji kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" TVP S.A. przygotowało materiał o miłosnym zyciu seniorów.

2017-04-12

W dniu 12 kwietnia br. w Wągrowcu odbyła się konferencja Polityka Senioralna w Wielkopolsce. Jej uczestnicy debatowali między innymi o rządowych programach na rzecz osób starszych oraz dobrych praktykach w działaniach realizowanych w samorządach.

2017-03-16

W dniu 16 marca 2017 Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisała list intencyjny o współpracy w ramach kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" z Jackiem Kurskim, prezesem TVP S.A.

2017-03-15

W dniu 15 marca br. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się konferencja inaugurująca kampanię „Bezpieczny i aktywny senior”, w której wzięła udział Pani Elżbieta Bojanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

2017-03-08

W dniu 8 marca br. w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyła się konferencja inaugurująca kampanię „Bezpieczny i aktywny senior”.

2017-01-31

W dniu 31 stycznia 2017 Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisała porozumienie o współpracy w ramch kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" z prof. Gertrudą Uścińską, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Przemysławem Sypniewskim, Prezesem Zarządu Poczty Polskiej.

 

2017-01-01

Film "Nie daj się nabrać" - poruszajacy tematykę problemu oszustw na szkodę osób starszych, metodami popularnie zwanymi "na wnuczka", "na policjanta".

2017-01-01

Filmy "Bezpieczny Senior" - poruszajace tematykę problemu oszustw "na wnuczka" oraz nieuczciwych praktyk przedsiębiorców wobec osób starszych, przygotowane w ramach kampanii społecznej "Bezpieczny Senior"przygotowanej przez Polską Fundację Paraolimpijską, dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 w roku 2016.

2016-12-15

W dniu 15 grudnia 2016 r. odbyła się w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej konferencja, podczas której zaprezentowano założenia kampanii informacyjnej, poświęconej bezpieczeństwu i aktywności osób starszych, odbyła się 15 grudnia w siedzibie MRPiPS. Uczestniczyli w niej parlamentarzyści, eksperci, samorządowcy, przedstawiciele policji.

więcej w kategorii: BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR

Wykonanie i realizacja: Hostlab