PL Polish | EN English

 

Aktualności Program Aktywni+
Program ASOS
Program Senior+ Polityka społeczna wobec
osób starszych 2030
Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się

O kampanii
Wybór bezpiecznej placówki całodobowego pobytu
Bezpieczny senior w swoim domu
Filmy informacyjne
#Wspieraj seniora - działania w trakcie epidemii COVID-19
Multimedia
Powiększ tekst
Bezpieczny i Aktywny Senior w województwie lubelskim
2017-09-18
Bezpieczny i Aktywny Senior w województwie lubelskim

W dniu 18 września br. w Tomaszowie Lubelskim odbyła się wojewódzka konferencja realizowana w ramach kampanii Bezpieczny i Aktywny Senior. Gościem wydarzenia była Pani Elżbieta Bojanowska, Podekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

W trakcie konferecji uczestnicy rozmawiali na temat kierunków polityki społecznej wobec osób starszych, sytuacji osób starszych w województwie lubelskim, dobrych praktykach realizowanych na terenie województwa lubelskiego (m.in. w Tomaszowie Lubelskim), działaniach Policji na rzecz podniesienia poziomu bezpieczeñstwa seniorów oraz działaniach Telewizji Polskiej w przedmiotowym obszarze. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska oraz Poseł na Sejm RP - Sławomir Zawiślak.

Po zakończeniu konferencji, Pani Elżbieta Bojanowska, Podekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odwiedziła Dzienny Dom "Senior+" w Zamościu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Szarowoli.

więcej w kategorii: aktualności BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR

Wykonanie i realizacja: Hostlab