PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka długofalowa Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR
O kampanii
Wybór bezpiecznej placówki całodobowego pobytu
Filmy informacyjne
Multimedia
Powiększ tekst
BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR Filmy informacyjne
2017-06-08

W ramach współpracy w realizacji kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" MRPiPS wraz z TVP S.A. zrealizowany został materiał w programie "Dzień dobry Polsko!" pt. Przejście na emeryturę – wybór, nie obowiązek. W Programie uczestniczyła Pani Elżbieta Bojanowska – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Tadeusz Majchrowicz – zastępca przewodniczącego NSZZ „Solidarność“.

2017-05-11

W ramach współpracy w realizacji kampanii "Bezpieczny i Aktywny Senior" TVP S.A. przygotowało materiał o miłosnym zyciu seniorów.

2017-01-01

Film "Nie daj się nabrać" - poruszajacy tematykę problemu oszustw na szkodę osób starszych, metodami popularnie zwanymi "na wnuczka", "na policjanta".

2017-01-01

Filmy "Bezpieczny Senior" - poruszajace tematykę problemu oszustw "na wnuczka" oraz nieuczciwych praktyk przedsiębiorców wobec osób starszych, przygotowane w ramach kampanii społecznej "Bezpieczny Senior"przygotowanej przez Polską Fundację Paraolimpijską, dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 w roku 2016.

2016-12-12

Jak wybrać bezpieczną placówkę całodobowej opieki? Zobacz nasz film!

więcej w kategorii: BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR

Wykonanie i realizacja: Hostlab