PL Polish | EN English

 

Aktualności Program Aktywni+
Program ASOS
Program Senior+ Polityka społeczna wobec
osób starszych 2030
Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Generator
Obsługi Dotacji
AKTUALNOŚCI
Multimedia
Powiększ tekst
AKTUALNOŚCI Wydarzenia regionalne V Edycja Targów
2014-04-05
V Edycja Targów

Aktywni50plus_LOGO_podstawowe_CMYK

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji Targów "Aktywni 50+" wszystkie osoby zainteresowane nowościami i zmieniającym się rynkiem produktów i usług dedykowanych osobom dojrzałym. W ten kwietniowy weekend naprawdę warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. W zeszłorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 130 wystawców i blisko 4000 zwiedzających. Z uwagi na bardzo bogaty program targów, w tym roku, organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby uczestników.

Tradycyjnie mocną stroną dwudniowej imprezy będą wydarzenia edukacyjno-rozwojowe i artystyczne. Na długiej liście warsztatów i zajęć sportowo-ruchowych znalazły się m.in.: ćwiczenia z konsolą XBOX, gimnastyka 50+, joga, Tai Chi, warsztaty bębniarskie, pokazy tańca czy układów rytmiczno-tanecznych.

Prócz zajęć ruchowych zwiedzający będą mieli możliwość udziału w warsztatach decoupage, filcowania na sucho, dziergania na palcach, sesji śmiechu czy treningu pamięci. Na uczestników czekają też liczne prelekcje. Udział w Targach Aktywni 50+ będzie idealną okazją nie tylko do relaksu i zabawy, ale też zadbania o swoje zdrowie.

Ważne miejsce w programie targów zajmuje również część artystyczna. Tegoroczna inauguracja wydarzenia zostanie połączona z występem Dzieci Jarocina. Wśród cenionych gwiazd estrady pojawią się m.in.: Zbigniew Wodecki i Marian Opania. Swoją obecnością zaszczycą nas także Duety Operetkowe i Kabaret Czesuaf. Szczegółowy program wydarzeń kulturalnych niebawem będzie można znaleźć na stronie targów www.50plus.mtp.pl

więcej w kategorii: aktualności

Wykonanie i realizacja: Hostlab