PL Polish | EN English

 

Aktualności Program Aktywni+
Program ASOS
Program Senior+ Polityka społeczna wobec
osób starszych 2030
Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
Program Senior+
Program
Sprawozdania z realizacji Programu
Wykaz kontaktów do Urzędów Wojewódzkich
Wykaz otwartych placówek Senior+
Logotyp
Generatory
SENIOR+ kontra koronawirus - Dobre praktyki
Zgoda na przetwarzanie wizerunku
Pytania i odpowiedzi
Multimedia
Powiększ tekst
Program Senior+
2020-09-15

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami Dziennego Dom „SENIOR+” w Łapach w nieco innej odsłonie. Pracownicy Dziennego Domu „SENIOR+” w alternatywny sposób realizowali program przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny, podczas gdy działalność placówki była zawieszona.

2020-09-15

Aby podtrzymać powstałą więź pomiędzy seniorami oraz wypełnić wolny czas seniorów w okresie epidemii, Klub "Senior+" w Zabrzu od kwietnia realizował swoje zadania w formie zajęć zdalnych z pomocą oraz przygotowywali pakiety zajęć do zrealizowania w domach.

2020-09-14

Pierwsze spotkania po otwarciu Dziennego Domu "Senior+" w Ożarowie, rozpoczęły się od pogadanek z pielęgniarką i lekarzem, które dotyczyły koronawirusa, aktualnych problemów związanych z pandemią. Dzięki temu, seniorowie każdego dnia pamiętają o stosowaniu się do wytycznych i rekomendacji. Zapraszamy do zapoznania się z działaniami ożarowskiego dziennego domu.

2020-09-14

Seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" w Lądku-Zdroju w czasie epidemii koronawirusa zajmowali się m.in. sadzeniem kwiatów. Ciekawym pomysłem była akcja nasadzeń kwiatowych w tzw. „byle czym”, np. w starym bucie, garnku, konewce, pojemniku po jajkach. 

2020-09-11

Klub Senior+ z Piekoszowa prezentuje zajęcia alternatywne, których celem było wspieranie uczestników programu w miejscu ich zamieszkania.

2020-09-11

„ Światem rządzi dziś pandemia! - w nas Seniorach strachu nie ma.

 My się w Klubie spotykamy i wirusom się nie damy!” 

Rymowanką Seniorów z Klubu "Senior+" w Szczecinie zapraszamy do zapoznania się z działaniami placówki.

2020-09-10

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zdalnych zajęć dla seniorów organizowanych w Dziennym Domu "Senior-Wigor" w Mysłowicach.

2020-09-10

"W momencie zawieszenia działalności DD „Senior+” stworzony został plan stałego kontaktu z Seniorami, nie zrezygnowaliśmy z zajęć, pomocy socjalnej, jak i akcji charytatywnych, wprowadzone i zostały nowe rozwiązania w związku z zaistniałą sytuacją." - Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej w Gminie Wiązowna. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami na realizację zadań dla seniorów.

2020-09-09

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami realizowanymi przez Dzienny Dom Senior+ w Chorzowie podczas epidemii koronawirusa.

2020-09-09

Kolejną dobrą praktyką w działaniach senioralnych będzie Dzienny Dom "Senior-WIGOR" w Zbąszyniu. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi działaniami seniorów i pracowników placówki.

więcej w kategorii: aktualności Program Senior+

Wykonanie i realizacja: Hostlab