PL Polish | EN English

 

Aktualności Program ASOS Program Senior+ Polityka długofalowa Bezpieczny i
aktywny senior
Materiały i badania,
dobre praktyki
Kontakt Zaloguj się Zaloguj się
MATERIAŁY I BADANIA, DOBRE PRAKTYKI
Informacja o sytuacji osób starszych w Polsce
DOBRE PRAKTYKI
Polecane publikacje
Multimedia
Powiększ tekst
MATERIAŁY I BADANIA, DOBRE PRAKTYKI

27 listopada 2017 r. w Centrum Kultury w Błoniu odbyła się I Konferencja Senioralna w Błoniu, podsumowująca projekt "Bank Samopomocy" Błoński System Wsparcia Senio (...)

W celu zwiększenia poziomu uczestnictwa seniorów w tworzeniu, wdrażaniu i monitorowaniu polityk publicznych poprzez wypracowanie standardów funkcjonowania (...)

W dniu 6 listopada br., w Tucholi odbyła się konferencja podsumowująca projekt pt. „Bory Tucholskie dla seniora” realizowanego przez LGD Bory Tucholskie w ramach edycji 2017 Rządowego P (...)

W celu identyfikacji potrzeb osób starszych, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2015 roku o osobach starszych (Dz. U. poz. 1705), prowadzone jest monitorowan (...)

W dniach 21 do 22 września 2017 r. w Lizbonie w ramach III przeglądu i oceny wdrażania Madryckiego Planu działania na rzecz starzejących się społeczeństw – M (...)

więcej w kategorii: aktualności catalogue of good practices katalog dobrych praktyk long term policy materiały i badania, dobre praktyki Polityka społeczna wobec osób starsz program asos research materials the ASOS programme

Wykonanie i realizacja: Hostlab